Nabídka vystoupení

Pokud jste se proklikali až sem, asi vás opravdu zajímá, jaké druhy vystoupení vám můžu nabídnout. Tím jsem dokázal, že umím číst myšlenky. Pochopitelně kromě ještě mnoha jiných věcí …    🙂 

Pojďme se podívat na to, co opravdu nabídnout chci.

Vystoupení stavím vždy tak, aby bylo cool a přesně pro vás.

Takže kromě uměleckého zážitku 🙂  dostanete i zapojení logiky v propojení se scénářem vašeho eventu.

 

Nejdůležitější je důvod, proč akci pořádáte a její forma.

 

  • Jde vám pouze o to pobavit, případně překvapit hosty?
  • Chcete akcí ukázat vaši firmu, výrobek, případně sdělit nějakou myšlenku, kterou si mají hosté pamatovat?
  • Pořádáte akci v interiéru, nebo pod širým nebem?
  • Jedná se o komorní akci do padesáti hostů, nebo pořádáte „monstr“ akci pro stovky nebo tisíce hostů?

Odpovědi na tyto otázky nám totiž mohou společně pomoci vybrat to nejvhodnější vystoupení pro vás.

 

Většina mých vystoupení je neoddělitelně spojena s mluveným slovem.

Vesmír mi totiž nadělil proříznutá ústa a k nim mozek, který dokáže přemýšlet o jednu větu rychleji než mluvit. To mi umožňuje velmi dobře improvizovat a reagovat na okamžité situace a chování diváků. Z tohoto důvodu si mě také mnoho pořadatelů najímá současně jako moderátora.

Zároveň se snažím co nejvíce zapojit humor.

Mým cílem totiž není diváky kouzly jen ohromit, ale především pobavit.

Každé vystoupení stavím individuálně pro konkrétního klienta.

Abyste si vytvořili lepší představu o tom, co ode mně můžete očekávat, podívejte se na některé z typů a variant vystoupení.

Specializuji se také na vystoupení pro velmi náročnou klientelu.

Kromě toho, že jsem adekvátně oblečen (kvalitní, na míru šitý oblek), jsem především zvyklý se v luxusním prostředí pohybovat a chovat. Díky tomu umím s bohatými a úspěšnými lidmi komunikovat tak, že se opravdu uvolní a pobaví.

 

 

MIKROMAGIE / TABLE HOPPING

Interaktivní vystoupení, při kterém jsou diváci v mojí těsné blízkosti, takže mohou sledovat efekty doslova na několik centimetrů. S diváky neustále přímo spolupracuji a jako rekvizity používám předměty běžné denní potřeby, což umocňuje zážitek.

Vystoupení může mít prakticky libovolnou délku od 10 minut až po několik hodin. Ve variantě Table hopping se pohybuji stůl od stolu a postupně tak mohu bavit všechny hosty i v poměrně velkém prostoru.

 

CLOSE-UP / PARLOUR MAGIC

V této variantě se vlastně jedná rovněž o mikromagii, ovšem s tím rozdílem, že stojím na pódiu a vystoupením bavím všechny hosty současně. V této variantě si vždy k sobě na pódium beru diváky ke spolupráci, čímž vzniká mnoho vtipných a zábavných situací.

Stopáž tohoto druhu vystoupení se nejčastěji pohybuje v rozmezí 10 – 30 minut

Na většinu večírků je nejvhodnější kombinace těchto obou variant. Tedy Nejdříve například 20 minutové vystoupení pro všechny hosty současně a následně 60 nebo 120 minut přímo mezi hosty.

 

 

SKOŘÁPKÁŘ / KARETNÍ EXHIBICE

Toto vystoupení je zvlášť vhodné na akce, kde jsou součástí scénáře různé aktivity a hry pro hosty. V tomto případě mám určené jedno konkrétní místo v prostoru, vybavené stolem, na kterém předvádím hazardní hru zvanou skořápky (pochopitelně nikoli o peníze) a nebo předvádím opravdu neuvěřitelná kouzla s kartami. Mimochodem karty jsou mou nejoblíbenější rekvizitou a trénování s nimi jsem věnoval šest hodin denně po dobu pěti let.

Rovněž délka tohoto vystoupení je prakticky neomezená.

 

 

ADRENALINOVÉ ILUZE / ÚNIKY Z POUT (ESCOPOLOGIE)

Tato vystoupení jsou určená především na akce pod širým nebem s dostatkem prostoru.

Mojí specialitou je tzv. Jízda na slepo

Při této iluzi mi diváci zaváží oči, přes hlavu přehodí černý sametový pytel a posadí mě do auta. Ovšem před těmito úkony si ještě společně postavíme improvizovanou slalomovou dráhu, jejíž překážky tvoří vybraní dobrovolníci. Mým úkolem je následně dráhu projet automobilem poslepu a pokusit se nikoho neohrozit. Tím pádem je adrenalin na obou stranách, u mě i přítomných diváků, přímo hmatatelný.

 

 

Další možností je klasický únik z pout, jaký předváděl Harry Houdini. Diváci dostanou k dispozici cca 20m horolezecké lano, kterým mají za úkol mě libovolně připoutat k židli. Abych měl lepší motivaci, je mi následně pod židli umístěna výbušnina, načasovaná na 3 minuty a můj úkol je v podstatě jednoduchý – dostat se z pout dříve, než mi výbušnina poškodí mojí dokonalou vizáž.

 

 

Zajímavá je rovněž  Soutěž o automobil

Na začátku představím automobil, který je ve hře a klíčky od něj uzamknu do průhledného boxu. Ten svěřím pod dohled notáře, případně zástupce společnosti, která produkt do hry věnovala.

Klíč, kterým byl produkt uzamčen, obdrží do opatrování právě zmíněný notář. Dále prezentuji ještě 4 klíče, které ovšem zámek odemknout nemohou. Zbývá už jen pozvat na pódium 4 soutěžící diváky. Všech 5 klíčů (tedy včetně onoho správného) jsou umístěny do losovacího zařízení a každý ze soutěžících si jeden vylosuje. – Poslední pochopitelně zůstává pro mě, ale já se ho ani nedotknu a svěřím ho opět do opatrování notáře. Dále už je vše jasné – diváci hrají o zajímavou cenu, která rozhodně nikoho nenechá chladným.

Každý ze soutěžících má ovšem 3 možnosti: buď použije svůj vylosovaný klíč, nebo si klíč vymění s některým ze svých kolegů, a nebo má možnost měnit za klíč určený pro mě. Závěr je jednoduchý jsem přece kouzelník a tak aniž bych se po celou produkci dotkl kteréhokoli klíče – nakonec vyhraji a na důkaz vítězství předvedu, že já jediný mohu klíčem, který na mě zbyl odemknout průhledný box a stát se tak novým majitelem prezentovaného automobilu.

Pochopitelně nejsem podvodník a svou výhru později odevzdám opět původnímu majiteli – efekt je jasný velká pozornost věnovaná diváky produktu, aniž by prezentace představovala náklady spojené s  jeho darováním.

100% garance, že se opravdu vítězem stanu já – vždyť jsem kouzelník.

 

 

Variant a kombinací iluzí, triků a kouzel je nekonečně mnoho, takže uvedený výčet považujte jen za ukázku některých možností.

Všechno je o osobní komunikaci s klientem. Můžu vám splnit opravdu hodně přání a představ, ale ne všechna jsou realizovatelná všude a za všech okolností. Proto je dobré se osobně setkat, nebo si vyměnit pár e-mailů a telefonátů a garantuji vám, že vymyslíme ten nejlepší nápad jak zpestřit vaší firemní akci, svatbu, narozeniny v baru, tiskovku nebo veletrh tak, že si to budou hosté dlouho pamatovat.