nabídka vystoupení
na privátní eventy

POJĎME doladit váš privátní EVENT

Na začátku je vždy konzultace s klientem.

Vyberte typ akce na kterou chcete Toma objednat a kontaktujte nás. Doladíme všechny detaily tak abyste byli naprosto spokojeni.

Oslava narozenin

Chcete pobavit nejen hosty ale hlavně oslavence? Nechte mu vykouzlit dort nebo jiný dar a dopřát mu interaktivní zábavu ve které bude hrát hlavní roli.

pexels askar abayev 5638644 kopie min
Párty s přáteli

Baví Vás kouzla a triky a chtěli byste je zkoumat hodně zblízka i za pomoci svých přátel? Objednejte si Toma a můžete se pokusit jeho triky odhalit.

pexels pressmaster 3851627
Rozlučka se svobodou

Veselá párty s občerstvením přímo vybízí ke spoustě zábavných triků se vším co kolem sebe v baru najdeme.

IMG 2813 1
Svatba

Ve svatební den hrají hlavní roli novomanželé a Tom je svými triky interaktivně zapojí tak aby to tak i zůstalo.

pexels sabel blanco 1545749

Proč pozvat kouzelníka na Vaší párty?

Kouzelnické vystoupení Tomu Gryfa nabízí řadu výhod pro soukromé akce.

Tom dokáže vytvořit skvělou atmosféru a interaktivní prostředí pro hosty, což umocní celkový zážitek z akce. 

Kouzelnické triky Tomu Gryfa jsou fascinující a baví jak dospělé, tak i děti, což znamená, že kouzelnické vystoupení může být vhodné pro různé věkové kategorie.

Tomovo vystoupení dodá vaší akci originalitu a zajímavost. Hosté ocení nevšední zážitek, který se liší od běžných akcí. To může také pomoci vaší akci vyniknout a být hosty více zapamatovatelnou.

Není to organizačně moc náročné?

Tom Gryf se dokáže přizpůsobit specifickým požadavkům a potřebám vaší akce. Může připravit program na míru a zahrnout do něj prvky, které by mohly být pro vaše hosty zajímavé.

Kouzelnické vystoupení Toma Gryfa je skvělou formou zábavy, která nevyžaduje velké množství prostoru nebo technické vybavení. To znamená, že Tom může vystupovat prakticky kdekoli, ať už se jedná o privátní byt, zahradu nebo jiné místo.

Celkově lze říci, že kouzelnické vystoupení může být skvělým nápadem pro soukromé akce a zlepšit celkový zážitek hostů. Pokud máte zájem, rád bych Vám nabídl více informací o tom, co mohu nabídnout a jak by kouzelnické vystoupení mohlo být přizpůsobeno vašim potřebám.