Recenze

Tom je pohotový a pohodový kouzelnik, se kterým žádná akce není a nebude nudná. Tom je interaktivní, zapojuje diváky do svých kouzel, ti to oceňují a klasicky přemyšlí "jak to mohl udělat"... Tomova deviza je také umění moderace celého večera, takže zvládne celou akci obsáhnout nejenom kouzly, ale i slovem. Pokud chcete mít na své akci zručného a vtipného kouzelníka a přitom navíc "ušetřit" za moderátora, Tom je Vaše správná volba 🙂
Petlach Ondrej
Ondřej Petlach
Key Account Manager AETNA
Toma Gryfa objednávám pravidelně na doplnění doprovodného programu akcí, protože mikromagie je oblíbený a žádaný obor kouzelnického uměni a Tom je v ní vážně vynikající. Má mnohaleté zkušenosti a opravdu unikátní a originální styl. Je výborně komunikativní a svými "kousky" vždy dokáže zaujmout a pobavit.
Pavel Pivak na web
Pavel Pivák
Majitel agentury ProEvent
Firemní akce pro naše zákazníky mají mnohem větší úspěch, pokud se podaří s účastníky navázat kontakt a oni se při tom dobře baví. Právě kouzelnik, který se věnuje menším skupinkám je jeden z nástrojů jak toho dosáhnout. Toma jsem si poprvé všiml přesně na takové akci. Obcházel dobře se bavící, ale izolované skupinky golfistů postávající u rautových stolů a téměř okamžitě si získal jejich pozornost. Tomův civilní "outfit" a teatrálnosti zbavený projev na první pohled kontrastoval s předváděnými dovednostmi. Pro mne byly nevšední i běžné a lehce dostupné pomůcky, které k předváděni svých triků potřeboval, napřiklad můj iPhone. Jeho angažmá bych určite doporučil, je originální a vaši klienti na nej jen tak nezapomenou.
Lubor Matej
Lubor Matěj
CEO and owner iPublishing s.r.o.
Tom má z mého pohledu přidanou hodnotu a jeho umění není taháním králíka z klobouku, či rozpojování kruhů, ale sofistikovaná profi-zábava pro konkrétního klienta na klíč. Na diváky Tom Gryf působí sympaticky a to je zřejmě i důvod faktu, ze se mu dlouhodobě zvětšuje publikum a také ... okruh nepřející konkurence 🙂 Evidentně opravdu miluje kouzla, netlačí na pilu a opakovaně se upřímně raduje z úspěchu kohokoli v oboru, kdo magii posune nahoru ve vnímání a budováni obliby tohoto zajímavého a náročného umění. Vzácná vlastnost, spolu se schopnosti vychovávat a předávat know-how novým adeptům. Toma Gryfa bych nerad někomu doporučoval. Snižoval bych tak na minimum šanci, ze bude mít čas opět vystoupit na našich akcích.
placeholder
Robert Gregov
CEO Česká Exportní a.s.